Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Şirketimiz Hakkında

İnşaat sektöründeki deneyimleriyle birlikte piyasada oluşan ihtiyacı görerek, 2015 yılında Kalıp ve İskele Sistemlerinin üretim ve kiralama sektörüne adım atmıştır. Kalıp ve İskele Sistemleri alanında uzun yıllar hizmet verdikten sonra, kaliteyi daha üst seviyelere taşımak ve daha iyi hizmet vermek amacıyla Eğil Organize Sanayi Bölgesinde yeni bir fabrika yatırımı kararı almıştır.

Fabrikamız toplam 40.000 m² arsa üzerinde kurulu olup; 12.500 m²’si üretim, 2.500 m²’si yönetim ve AR-GE binası, 25.000 m²’si ise açık depo ve peyzaj alanı olarak tasarlanmış, yeşil bina sertifikası alarak taahhüt grubumuz tarafından inşa edilmiştir. Fabrikadaki 100 çalışanımız ile, bölgenin istihdamına da ciddi katkıda bulunulmuştur.

Misyonumuz

Can ve iş güvenliğini önceliğine alarak çevreye duyarlı, kaliteli, hızlı ve sürdürülebilir bir hizmet anlayışıyla, piyasanın kalıp ve iskele sistemlerine olan ihtiyacını müşteri memnuniyeti odaklı karşılamak.

Vizyonumuz

Sektörde kalitesiyle, yenilikçi fikirleriyle, ticari iş ahlakıyla, güvenilirliğiyle, doğaya ve müşteriye olan
saygısıyla hem yerli ve hem de yabancı piyasada marka haline gelmek ve çözüm odaklı yaklaşımı ile örnek gösterilebilecek lider bir firma seviyesine ulaşmak.

Fabrikamız & Üretim

Doğa ve çevreye duyarlılığı esas alarak 1425 kWp kapasiteli Çatı GES projemiz ile kendi enerjisini üretebilen fabrikamızda, ayrıca çatıya düşen yağmur suları kurulan sistemler sayesinde depolanarak içme suyu dışı kullanımda ve peyzajda değerlendirilmektedir.

LEED sertifikalı fabrikamızda, iş güvenliği ve işçi sağlığı ön planda tutularak üretimde son teknoloji kullanılmaktadır. Otomatik kesme ve delme makinaları, otomasyon sistemleri, robotik kaynak makinaları, lazer, CNC kesme bükme makineleri sayesinde sıfır hata ile kaliteli ürünler imal edilmektedir. AR-GE projelendirme çalışmalarına ve makina parkına sürekli yatırım yapılmaktadır. Yüksek üretim kapasitesi, geniş ürün stoğu, sistem çeşitliliği ve tecrübeli teknik kadrosu tarafından yapılan doğru ve ekonomik proje çözümleri ile satış ve kiralama yapan PERA Kalıp & İskele Sistemleri alternatif çözümler sunmaktadır.

Ekip olarak alanında uzman mühendis kadromuz, ekonomik, hızlı ve inovatif üretimimiz ve “önce müşteri memnuniyeti” felsefesiyle satın alma öncesi ve satın alma sonrasında süpervizörlük ve müşavirlik desteğini en üst seviyede müşterilerimize sunmaktayız.

Üretimimiz Avrupa ve TSE standartlarında en üst kalitede yapılmaktadır. Kaliteli, hızlı, ekonomik ve kusursuz hizmetimiz ile çözüm ortağınız olmaya hazırız. PERA olarak yurt içinde ülkemizin milli ekonomisine, yurt dışında ise milli ihracat hedeflerine katkı sunacak şekilde birçok müteahhitlik firmasına hizmet sunmaktayız. Hedefimiz kısa sürede sektöre yön veren lider bir kuruluş haline gelmek ve ülkemizi yurtdışında da başarılı bir şekilde temsil eden firmalar arasında ön sırada yer almaktır.

Sosyal Medya Hesaplarımız
Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1